Květen 2013

Zvýrazňovačky

31. května 2013 v 18:35
Nadešel čas zkouškového období, studenti se učí na zkoušky, popřípadě na státnice. A (stejně jako já) jistě využívají zvýrazňovače, kterými si podtrhávají učivo. Vyfotila jsem vám náušnice, které mi nejvíce připomínaly svou barvou právě tyto rozlišovače. Spodní část obou náušnic je tvořena podlouhlým zeleným korálkem, který obklopují černé kuličky. Dole jsou doplněny organzovou stužkou barvy žlutého zvýrazňovače. Náušnice jsou velmi lehké.
Děkuji Vierkaja za půjčení zvýrazňovačů :-)Hudební soirée

23. května 2013 v 18:59
A máme tu druhou várku náušnic, které dostaly mé žákyně za absolventský koncert! První osminové noty jsem přizdobila pouze tenkou vínovou stužkou. Druhé osminové noty jsou doplněny nařasenou tmavamodrou mašličkou s většími modrými rokajly. Podobně, jako v hudebním matiné.Hudební matiné

18. května 2013 v 11:51
Po hektickém a studijně vyčerpávajícím období mám konečně chvilku na Klingera. Dneska přináším první várku náušnic, které jsem vyráběla pro své žákyně za absolventský koncert. Houslové klíče jsem přizdobila nařasenou mašličkou a doplnila barevnými rokajly. Hudební motiv na mých výrobcích jste mohli zaregistrovat již ve článku Es dur nebo C moll?