Únor 2013

"S" nebo "bez"?

28. února 2013 v 17:47
Jsou lepší modré náušnice s červenou mašličkou nebo bez ní? Modré průsvitné korálky jsem doplnila jinak modrými většími rokajly.Valentýnská srdíčka

14. února 2013 v 17:00
Svátek svatého Valentýna je tu, všude plno srdíček, kytiček a červenorůžových pusinek. Nehodnotím vkus ani míru kýče, s jakou se předhání výlohy obchodů. Já se připojuji s tématickými náušnicemi ve tvaru srdíček. Jedny růžové, druhé fialové, jen třetí se poněkud vymykají roční době - jablka v košíku. Na poslední fotce si můžete všimnout spodní strany každých náušnic, která je nabarvena akrylovou barvou tak, aby ladila k découpage motivu náušnic. Další si prohlédněte v galerii. :-)Rudá do boje!

7. února 2013 v 20:27
Vybranému modelu, který jsem si přichystala na nadcházející ples, chybělo ještě něco. Narychlo jsem si potřebovala vyrobit náhrdelník, který by se hodil k náušnicím a velkému retro prstenu. Představu jsem měla trochu jinou, ale naštěstí jsem sehnala alespoň korálky stejné barvy. Výrazné náušnice jsem chtěla doplnit ne příliš zdobeným řetízkem, na kterém o to více vyniknou dvě větší rudé perly. Snad se povedlo :-)


Přidám ještě fotku s náušnicemi a prstem, které jsem ale nevyráběla.