Prosinec 2012

Sob mezi vločkami sněhu

28. prosince 2012 v 17:09
Těžko říct, jestli se jedná o perníkového soba nebo losa posypaného mletými oříšky. Podstatné tu jsou však bílé hvězdičky ze samotvrdnoucí hmoty s motivem jehličnaté větvičky. Náušnice jsou doplněny dřevěným zeleným korálkem. Zespod natřené bílou akrylovou barvou. Další découpage náušnice najdete v tomto odkazu :-)
Pod lampou je největší tma

25. prosince 2012 v 22:27
Štědrý den za námi, dárek předán, takže se tu s ním můžu bez obav pochlubit. :-) Celá souprava se skládá z dřevěných korálků dvou velikostí a odstínů modré barvy. Navlečeny jsou na voskované šňůře podobné barvy. Mám ráda dřevěné šperky, k vytvoření této sady mě inspirovaly fialové korále, na které se můžete podívat zde .Panenky?

20. prosince 2012 v 15:06
Dnešní náušnice jsem fotila už v létě, na starém kole od povozu. Trošku mi připomínají postavu panenky, možná snad už jen přidat křidýlka, aby vznikl teď tak často viděný korálkový andělíček. Snad za rok :-)
Blátivé vločky

17. prosince 2012 v 0:38
Je zima, chumelí a z nebe padají vločky sněhu. Takto to vypadalo minulý týden. Dnes prší, všechno taje a spíš než sníh vidíme na chodnících bláto. Dnešní náušnice by mohly být takovou kombinací sněhu a bláta :-)
Jako další découpage náušnice jsou i tyto tvořeny ze samotvrdnoucí hmoty a polepeny ubrouskem, který jsem přetřela lakem. Spodní část je zpevněna tmavě hnědou akrylovou barvou. Vše doplňuje hnědý dřevěný korálek.