Srpen 2012

Es dur nebo C moll?

31. srpna 2012 v 17:36
Vzhledem k tématice minulého článku jsem si dovolila zůstat u hudby. Tyto náušnice s basovým klíčem a třemi béčky najdete také v galerii ve složce Découpage náušnice, kam budu postupně přidávat další. Spodek je natřen černou akrylovou barvou, obvod náušnic bílou.Modrý Telemann

24. srpna 2012 v 18:47
Každé z těchto modrých náušnic jsou vyrobeny jiným způsobem - jedny ketlované, druhé navlečené na obruči a třetí na kroužkách. Některé jsem však měla s sebou na letních kurzech barokní hudby, takže z toho důvodu jsou proto foceny na notách Georga Philippa Telemanna, který mě provázel skoro celých deset dní :-)

Kiss pop art

16. srpna 2012 v 21:17
Ještě než vás seznámím s novými fotkami z místa, kde jsem strávila několik minulých dní, přidávám kiss pop art náušnice. Stejně jako sada z minulého článku jsou ze samotvrdnoucí hmoty, polepené ubrouskem a zespod přetřené akrylovou barvou.Pop art!

2. srpna 2012 v 11:52
Ve svém prázdninovém kolotoči jsem si našla chvilku, abych se mohla pochlubit svou novinkou, kterou je decoupage. Dnes jsem vybrala samotvrdnoucí hmotu s pop art ubrouskem. Vše je zespod natřeno červenou akrylovou barvou.
Tímto se s vámi loučím na další skoro dva týdny :-)